Informacje o nas

Gwarancja najwyższej jakości i profesjonalnego podejścia.

Jeśli myślisz, że trafiłaś do firmy, która zajmuje się robieniem zdjęć ślubnych i kręceniem filmów to tylko po części masz rację. Oczywiście robimy to, lecz słowo „firma” jest nie najlepszym określeniem. Jesteśmy grupą przyjaciół, która wspólnie realizuje swoją pasję – fotografowanie, filmowanie, wywoływanie – nie tylko zdjęć, ale także łez wzruszenia i uśmiechów na twarzy.

Świetnie się ze sobą czujemy, jesteśmy pozytywni i otwarci na nowe wrażenia, doświadczenia, na nowych ludzi. Na Ciebie. Mylisz się, jeśli myślisz, że tak, jak u fotografa, podpiszesz umowę, przyjdziemy, zrobimy zdjęcia i je dostaniesz. Oczywiście wszystko na „tak”, jednak od momentu przekroczenia naszego progu stajesz się częścią projektu o nazwie KAMEON.

Od tej chwili wspólnie pracujemy na Twój uśmiech w przyszłości. Wkładamy w to lata doświadczenia, całe serce, otwarty umysł i duszę. Jesteśmy do swojej dyspozycji, współpracujemy i cieszymy się swoją obecnością. Być może wydajemy Ci się właśnie nieco przemądrzali, ale lubimy się z ludźmi, z którymi pracujemy. To właśnie jest klucz do udanych projektów, pięknych zdjęć, oryginalnych filmów, którymi wspólnie będziemy się chwalić.

Film ślubny złotów
FILM ŚLUBNY
FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY
ŚLUBNE SESJE PLENEROWE